Viikko-ohjelma

17.-23.1.2022 Viikko 3

Maanantai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + Teams
11.00 Lehden toimitus + Teams
12.00 Lounas: Seitan-pyttipannu
12.45 Yksikköpalaveri + Teams
13-16.00 Opiskeluretriitti + Teams

Tiistai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + Teams
9.00 Siirtymätyötuokio/TOY
11.00 Viestintäryhmä + Teams
12.00 Lounas: Texmex-jauhelijakiusaus
12.45 Yksikköpalaveri + Teams
15.00 Jopparit

Keskiviikko
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + Teams
11.00 Työnhakuklubi + Teams
12.00 Lounas: Punajuuri-aurajuustolaatikko
12.45 Yksikköpalaveri + Teams

Torstai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + Teams
10.30 Nuto
12.00 Lounas: Kalakeitto
12.45 Yksikköpalaveri + Teams
14.00 Klubikokous + Teams
14.45-15.45 Venäjän ryhmä

Perjantai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.30 Yksikköpalaveri + Teams
9.00 Akkreditointipaja
10.30 TOK-suunnittelua / TOY
12.00 Lounas: Makaronilaatikko
12.45 Yksikköpalaveri + Teams

Viikonloppu
Lauantai 22.1. 12-15.00 Teemaruoka

Vaalipäivä” Sunnuntai 23.1. klo 14.00
Sunnuntaisumpit jäsenten kesken / Teams


24.-30.2022 Viikko 4

Maanantai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + TEAMS
11.00 Lehden toimitus + TEAMS
12.00 Lounas: Savutofu-keitto
12.45 Yksikköpalaveri + TEAMS
13-16.00 Opiskeluretriitti + TEAMS
14.00 Meteliverkosto + TEAMS

Tiistai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + TEAMS
11.00 Viestintäryhmä + TEAMS
12.00 Lounas: Jauhemaksakastike
12.45 Yksikköpalaveri + TEAMS

Keskiviikko
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + TEAMS
11.00 Työnhakuklubi + TEAMS
12.00 Lounas: Uunimunakas
12.45 Yksikköpalaveri + TEAMS
14.30 TOK/siirtymätyö
16.00 Kohdekävely Kankaalle

Torstai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
n. 9.00 Yksikköpalaveri + TEAMS
12.00 Lounas: Kana-riisipannu
12.45 Yksikköpalaveri + TEAMS
13.00 Matikka
14.00 Klubikokous + TEAMS

Perjantai
Talo auki 8.30-16.00
8.45 Kahvi ja kalenteri
9.00 Akkreditointipaja
n. 9.30 Yksikköpalaveri + TEAMS
10.30 ST-tuokio
12.00 Lounas: Seiti-tikkamasala
12.45 Yksikköpalaveri + TEAMS

Viikonloppu
sunnuntai 30.1 14.00 Sunnuntaisumpit (Teams)